מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים – כל אחד יכול

החשיבות שתופס המטבח בבית נותנת לו מעמד מיוחד בכל מה שקשור בעיצוב. גם בבתים רבים שבהם לא הושקעה יותר מדי מחשבה אסתטית בשאר החדרים ניתן לא פעם להיתקל במטבח מעוצב לפרטי פרטים. מטבחים מעוצבים כבר מזמן אינם פריווילגיה של העשירון העליון, ולמעשה כיום ניתן במחיר סביר להפוך כל מטבח לחלל מעוצב בצורה אסתטית ופונקציונלית.

 

מטבח מעוצב יכול בפירוש לשנות את אורח החיים המתנהל בבית. בראש ובראשונה מטבחי יוקרה מעניקים אווירה שמשפיעה על כל הפעילויות המתנהלות בו. אי אפשר להגזים בחשיבות האפקט שיש לעיצוב על המוטיבציה לעמוד במטבח ולהכין אוכל. מטבחים מעוצבים יכולים לעודד כל אחד להפשיל שרוולים ולהתחיל לבשל, כיוון שההנאה מן העבודה בסביבה מעוצבת מעניקה סיפוק רב. גם הארוחות המתקיימות במטבח מעוצב שונות לחלוטין מן הארוחות שאוכלים במטבח שיד מעצב לא נגעה בו. כל מנה מקבלת ערך מוסף מן ההקשר העיצובי שבו היא מוגשת, הקשר שמשדרג גם מנות פשוטות לכדי מנות של מסעדה יוקרתית.

 

כדי להתחיל בתהליך שבסופו תזכו למטבח מעוצב כדאי קודם כל להתעניין קצת באפשרויות העומדות בפניכם. ברשת האינטרנט תוכלו למצוא שפע של חומר על ההיבטים השונים הקשורים בעיצוב המטבח. אתרים המוקדשים לטיפים ברכישת מטבחים מעוצבים, עצות של מומחים בתחום ודיונים בקהילת הגולשים הם רק חלק קטן ממה שתמצאו באמצעות חיפוש קצר. חנויות ורשתות אשר מתמחות בציוד וריהוט שנועד עבור מטבחים מעוצבים משלבות באתרי האינטרנט שלהם לא רק את האפשרות לבחור מבין מאות מוצרים, אלא גם קישורים לאתרים רלוונטיים, מאמרים וחדשות בנושא.

לאתר של חברת זאוס : http://www.zeuss.co.il/

 

לסיום כדאי להזכיר כי לצד ההיבט האסתטי של שדרוג המטבח חשוב כמובן לקחת בחשבון את התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם להשקיע בכך. אמנם תוכלו למצוא באינטרנט דוגמאות של מטבחים מעוצבים בבתים של מיליונרים, אך בפירוש אין צורך להיות בעל הכנסה יוצאת דופן כדי להגיע לתוצאות מרשימות. בסופו של דבר תמיד אפשר להיעזר במעצב פנים מומחה, שידע להתאים את מסגרת התקציב לקו העיצובי שאתם רוצים ליישם במטבח, וכך לקבל מטבחים יוקרתיים של "מיליון דולר" בהרבה פחות כסף.

Leave a Reply