שיפוץ דירות ועיצוב הבתים בזמן השיפוץ

שיפוץ דירות ועיצוב הבתים בזמן השיפוץ

עיצוב פנים – עיצוב בתים בעת שיפוץ בתים או עיצוב בתים מומלץ להעזר באדריכל שינהל את תהליך השיפוצים בהיבט התכנוני עיצובי
למי שלא יודע, עיצוב בתים הוא  מקצוע מכובד המצריך לימודים ומקבלים בו תעודת הכשרה  ממכללה או מאוניברסיטה. מסלול הלימודים הזה נקרא לימודי עיצוב פנים או לימודי אדריכלות . מעצב בתים או יותר מתאים מזה -אדריכל הוא אשר בונה תוכנית עיצוב לבתים חדשים או לבתים העוברים תהליך של שיפוץ. מעצב הבתים מציג בפני בעל הדירה מה ניתן לעשות במסגרת התקציב שהציבו לו. במסגרת התקציב וביחס לצרכים הוא מגדיר את סדרי העדיפויות וממליץ אילו רהיטים כדאי לקנות, אילו כיורים כדאי לבחור, האם כדאי לרצף את הבית ברצפת פרקט או שמא ברצפת קרמיקה, האם לצבוע את קירות הפנימיים בצבעים או להשאירם לבנים.
אם אתם בדרך לעבור  לדירה חדשה ועדיין בשלב התכנון, אז מאוד רצוי שתשלבו בתכנון השיפוץ או הבנייה איזה מעצב בתים מהסיבה הפשוטה שתחום העיצוב בבתים צריך להיות חלק מתכנון הפרויקט ולהיעשות מול הארכיטקט או לכל הפחות מול אדריכל הבית.  אדריכלים  שוכרים לעיתים גם מעצבי בתים שיעצבו את הדירה אך לפעמים עושים זאת בעצמם או בוחרים בשיטה של עיצוב דומה לכל הבתים אותם הם מעצבים. אם אתם רוצים עיצוב ייחודי ומושקע אזי הביאו בעצמכם מעצב בתים. זכרו תמיד שעיצוב בתים הוא עסק למקצוענים.

אתר נוסף מומלץ : בדק בית

http://www.elganengineering.co.il/

שיפוץ דירות – שיפוץ בתים

כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ דירות ושיפוצי בתים  ולא היה לכם את מי לשאול:
שיפוץ דירה או בית הוא תחום רחב מאוד שכולל תת קטגוריות רבות אליהן יש לתת את תשומת הלב. בתחום שיפוץ בתים תמצאו כיום שיפוץ המעטפת החיצונית של הבית, שיפוץ כניסת הבית, שיפוץ חדרי אמבטיה, החלפת הריצוף בבית, שיפוץ המטבח, חדר השינה או הסלון.כמובן שניתן גם לשפץ לבד ולחסוך עשרות אלפי שקלים אך לא ניתן להשוות את עבודתם של בעלי מקצוע לעבודה ביתית ולכן ההמלצה הגורפת הא למצוא נותן שירות מקצועי ובעל מוניטין בתחום שיפוץ בתים ולשכור את שירותיו למען העניין.
שיפוץ בית על ידי קבלן השיפוצים:  אל תתפשרו על כל מיני שיפוצניקים ללא תעודות וללא אסמכתות. התקשרו לחברה קבלנית בכירה ותנו לה לבצע עבורכם שיפוצים עם אחריות. שיפוצים שיראו טוב ויחזיקו מעמד לאורך שנים
בעת שיפוץ בתים או עיצוב בתים מומלץ להעזר באדריכל שינהל את תהליך השיפוצים בהיבט התכנוני עיצובי

לעמוד הבית

עבודות אבן

Leave a Reply