בקרת כניסה : בקרת כניסה לבניין, בקרת כניסה במקומות עבודה

בקרת כניסה

כניסתן של מקומות העבודה, בתים, בניינים, עסקים ומקומות רבים נוספים מחייבים שימוש בבקרת כניסה אשר תאפשר בקרה יעילה ואפקטיבית יותר באשר לעוברים ושבים בשערי המקום. בכך נוכל למנוע כניסת פורצים, גנבים, אורחים לא רצויים, מניעת דיווחי שקר באשר לשעות העבודה במקומות עבודה ועסקים רבים וכן יתרונות רבים נוספים.

בקרת כניסה לבניין
מערכות בקרת כניסה לבניין מגורים או בניין שמרדים הינן אלמנט מחייב שכן לעיתים קרובות אנו נתקלים באורחים לא רצויים ולקוחות טועים אשר מניעת כניסתם למבנה לצד הכוונה נכונה יכולה למנוע הסברים, התנצלות וכאבי ראש מיותרים. על כן, בנייני משרדים רבים עושים שימוש בבקרת כניסה ובמערכות אינטרקום המאפשרות הכוונת העוברים ושבים בדיוק אל הקומה, החדר והמשרד אליו הם צריכים להגיע. כמו כן, בקרת כניסה מאפשרת לבעלי המשרדים והעסקים בבניין לדעת באשר לשעות הכניסה והיציאה של העובדים.

בקרת כניסה במקומות עבודה
בעיית כניסתם ויציאתם של העובדים הינה מוכרת בעולם כולו עם דיווחים שקריים של עובדים באשר לשעות העבודה שלהם, "החתמת כרטיס, על ידי חברים לעבודה ועוד. על כן, מערכות של בקרת כניסה מאפשרות לבעלי עסקים ומקומות עבודה רבים במשק ליהנות מבקרת כניסתם של העובדים בצורה איכותית יותר, כזאת אשר אינה מאפשרת רמאות ודיווח שקר באשר לשעות עבודתם של העובדים.

בקרת כניסה ביומטרית
מערכות בקרת כניסה רבות קיימות בשוק בישראל ובעולם כולו ואף מציעות את קדמת הטכנולוגיה באשר לבקרת העוברים ושבים בשעריו של מקום העבודה. כך, בקרת כניסה ביומטרית מאפשרת את כניסתו של העובד רק לאחר מגע טביעת האצבע שלו, אלמנט בלתי ניתן להעתקה מה שמציע למעסיקים דיווחי אמת באשר לשעות העבודה של עובדיהם.

http://www.makortech.co.il

מערכות בקרת הכניסה מציעות שורה ארוכה של אלמנטים לרבות שילוב תוכנות להנהלת חשבונות המציגות בסופו של כל חודש את שכרו ונתונים נוספים עבור עבודתו של כל עובד. נוסף על כך ניתן להזין למערכת את שעות העבודה של העובדים השונים אשר כניסתם בשערי מקום העבודה אינה תתאפשר מחוץ לשעות המוגדרות במערכת דבר המאפשר בקרה טובה יותר על ניהול כוח האדם. שיפורים רבים, טכנולוגיות חדשות ומגוון רחב של ממשקים מציעים גם לך ליהנות מבקרת כניסה איכותית ואפקטיבית יותר.

Leave a Reply