טכנאי תיקון מקררים

כיצד  להאריך חייו של מקרר?

המקררים הראשונים בעולם היו למעשה ארונות קרח, אשר סיפקו קרח וקירור עבור המזון בחודשי הקיץ. עם השנים, ארונות הקרח התפתחו למקררים משוכללים, המהווים מצרך הכרחי בכל בית. מוצרי החשמל של שנות האלפיים מדגישים יוקרה וקדמה, על ידי טכנולוגיות מפותחות שמאפשרות לכל מטבח להיות נוח ויעיל יותר. חשוב להתאים את מוצרי החשמל לצרכים הביתיים של הדיירים ולמידת השימוש שלהם בהם. המקרר החדש מסודר בצורה נוחה יותר עם חלוקה נגישה, הוא רחב מימדים ומאפשר אחסון מקסימאלי. מאחר ואנחנו נמצאים בעידן דיגיטאלי, המקרר של היום בעל מערכת תצוגה דיגיטאלית, המציגה טמפרטורה באזורים שונים במקרר ומונעת הרס של מזון. כמו כן, ניתן ליהנות ממערכת חדשנית המנטרלת ריחות ומונעת לחות במקרר, השומרת על אוכל טרי לאורך זמן. רוב המקררים של היום הם מקררים שקטים, בעלי מדחס שקט העובדים באמצעות גז, תוך כדי דחיסת אדים או בשיטה הנקראת קירור תרמו אלקטרי, העובדת על ידי העברת זרם.

הקפידו  על ההרגלים ותרוויחו

כמו כל מוצר חשמל אחר בבית, גם המקרר שלכם מצריך תחזוקה שוטפת בכדי להישאר בחיים. בכדי להאריך את חייו, יש להקפיד על מספר הרגלים שיגרמו לכם להודות לנו בעתיד. לפני הכול, שימו לב כי למקרר שלכם יש מספיק אוורור והוא לא חסום סביב קירות  בטון. בכדי להימנע מאצירת חום סביב המקרר, הרחיקו אותו מהקירות, לפחות 20 ס"מ. בנוסף, כדאי לאטום את המקרר בכדי לאפשר  הוצאה אנרגטית נמוכה וחיסכון  בחשמל. האטימה יכולה להיעשות על ידי טכנאי תיקון מקררים שיעזור לכם לשמור על סביבה ירוקה.

לאתר מיטרני תיקון מקררים בתל אביב

 

טכנאי תיקון מקררים

המקרר מכיל גוף חשמלי, רשת צינורות, מדחס, מאוורר ועזרים נוספים, שבזכותם המקרר  עובד. לכן, חשוב לנקות את גוף המקרר  ואת כל עזריו בכדי למנוע סתימה או תקלות אחרות. במידה ותהיו מעוניינים בניקיון יסודי יותר לכל המערכת, תוכלו לפנות אל טכנאי תיקון מקררים, שיבצע פעולות מקצועיות בעזרת המכשירים המתאימים. בכל מקרה, ניקיון המקרר חשוב מאוד וימנע גם ריח רע, אך שימו לב כי לפני שאתם מנקים נתקו את החשמל. לסיום, הטמפרטורה במקרר צריכה לעמוד בין מעלה אחת ל- 5 מעלות, בכדי לשמור על טריות המזון ועל איכות המקרר.

מאמר על תיקון מכונות כביסה

עוד באתר שלנו ריצוף אבן חיצוני

Leave a Reply